Sklep


Warning: Undefined variable $attrImg in /home/users/oponymykiwp/public_html/wp-content/themes/opony/woocommerce/content-single-product.php on line 74

210,00  z VAT

SKU: OW20565R16C Kategorie: ,

Opis

Stan: Nowy produkt

Symbol Prędkości – R

Symbol Nośności – 105/107 – 925/927 kg.

1. Nowoczesny kierunkowy wzór bieżnika zapewnia bardzo dobre prowadzenie pojazdu bez konieczności zmiany opon sezonowo              ( zima – lato)

2. Duża ilość lameli w środkowej części bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność oraz dobre hamowanie na zaśnieżonych nawierzchniach.

3. Duża ilość rowków zewnętrznych na bieżniku stanowi o dobrym odprowadzaniu wody oraz wysokiej wydajności na śliskich nawierzchniach.

4. Opona wielosezonowa ( całoroczna ) jest tak skonstruowana, że środek opony wykorzystywany jest jak w oponach zimowych a krawędż zewnętrzna jak w oponach letnich. Efektem tej technologi jest to, że opona doskonale zachowuje się na nawierzchniach zimowych jak i letnich.

5. Wzór bieżnika zapewnia długą i bezpieczną eksploatację opony.

6. Opony bieżnikowane są wyłącznie I gatunku.

7. Materiały zastosowane przy produkcji są najwyższej jakości w trosce o bezpieczeństwa i komfort użytkownika potwierdzone corocznym badaniom opon tj. HOMOLOGACJA wydana przez Ministerstwo Infrastruktury oraz Certyfikat Zgodności.

Poprzednia najniższa cena: 210,00 .

Informacje dodatkowe

Profil

Sezon

Średnica

Stan

Symbol nośności

Symbol prędkości

Szerokość

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WM MYKI OPONA WIELOSEZONOWA 205/65 R 16C”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *