Sklep


Notice: Undefined variable: attrImg in /home/users/oponymykiwp/public_html/wp-content/themes/opony/woocommerce/content-single-product.php on line 74

210,00  z VAT

Brak w magazynie

SKU: OW20565R16C Kategorie: ,

Opis

Stan: Nowy produkt

Symbol Prędkości – R

Symbol Nośności – 105/107 – 925/927 kg.

1. Nowoczesny kierunkowy wzór bieżnika zapewnia bardzo dobre prowadzenie pojazdu bez konieczności zmiany opon sezonowo              ( zima – lato)

2. Duża ilość lameli w środkowej części bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność oraz dobre hamowanie na zaśnieżonych nawierzchniach.

3. Duża ilość rowków zewnętrznych na bieżniku stanowi o dobrym odprowadzaniu wody oraz wysokiej wydajności na śliskich nawierzchniach.

4. Opona wielosezonowa ( całoroczna ) jest tak skonstruowana, że środek opony wykorzystywany jest jak w oponach zimowych a krawędż zewnętrzna jak w oponach letnich. Efektem tej technologi jest to, że opona doskonale zachowuje się na nawierzchniach zimowych jak i letnich.

5. Wzór bieżnika zapewnia długą i bezpieczną eksploatację opony.

6. Opony bieżnikowane są wyłącznie I gatunku.

7. Materiały zastosowane przy produkcji są najwyższej jakości w trosce o bezpieczeństwa i komfort użytkownika potwierdzone corocznym badaniom opon tj. HOMOLOGACJA wydana przez Ministerstwo Infrastruktury oraz Certyfikat Zgodności.

Informacje dodatkowe

Profil

Sezon

Średnica

Stan

Symbol nośności

Symbol prędkości

Szerokość

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WM MYKI OPONA WIELOSEZONOWA 205/65 R 16C”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.